Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

W mediach

26-02-2018 - W mediach
W piątek na nieformalnym szczycie w Brukseli przywódcy państw członkowskich rozpoczęli negocjacje nad wieloletnim budżetem Unii Europejskiej po 2020 roku. Według zapowiedzi zmniejszone mają zostać środki na politykę spójności, z której wydatkowane są fundusze strukturalne oraz na Wspólną Politykę Rolną.
10-09-2017 - W mediach
W miniony czwartek prezydencki minister Andrzej Dera powiedział, że są one już na ukończeniu. Z kolei w piątek Andrzej Duda spotkał się z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Ich rozmowy dotyczyły m.in. tych zmian. Goście Studia Politycznego zastanawiali się, jakie będą to propozycje i czy uda się znaleźć kompromis.
25-06-2017 - W mediach
W jaki sposób zeznania świadka Michała Tuska wpłyną na ustalenia sejmowej komisji śledczej do spraw Amber Gold - dyskutowali o tym goście Studia Politycznego Radia Kielce. "Wiedzieliśmy z ojcem, że to lipa" - taką opinię o działalności spółki wyraził podczas przesłuchania syn byłego premiera i obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Od marca do sierpnia 2012 roku Michał Tusk pracował w ramach umowy- zlecenia dla uruchomionych przez Amber Gold linii OLT Express. Zajmował się głównie analizami siatki połączeń.
11-06-2017 - W mediach
Kwestia finansowania mającego powstać w stolicy województwa Zespołu Laboratoriów Głównego Urzędu Miar dzieli świętokrzyskich polityków. Jak już informowaliśmy, o tę inwestycję starały się inne polskie miasta m.in. Kraków i Rzeszów. W znajdującym się u podnóża Telegrafu kompleksie laboratoryjnym pracę ma znaleźć 200 naukowców.
28-05-2017 - W mediach
Stan polskiej obronności i kwestia członkostwa naszego kraju w Sojuszu Północnoatlantyckim zdominowały dyskusję w Studiu Politycznym Radia Kielce. Koncepcję obronności Polski zaprezentował w tym tygodniu w sejmie minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Czy będzie skuteczna i jak wpłynie na bezpieczeństwo kraju?