Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w PE

Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
01-04-2019 - Działalność w PE
W dn. 1-2 kwietnia w Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego miało miejsce głosowanie dwóch z trzech propozycji legislacyjnych w sprawie reformy WPR po 2020 r. Europosłowie decydowali o poprawkach do projektów rozporządzeń w sprawie: wspólnej organizacji rynków produktów rolnych (CMO) oraz tzw. planów strategicznych, czyli zasadniczej części reformy.
#
26-03-2019 - Działalność w PE
W dniu 26 marca 2019, podczas sesji Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, odbyło się spotkanie Przewodniczącego Komisji Rolnictwa PE, Czesława Siekierskiego, z łotewską Sekretarz Stanu ds. Europejskich, Panią Kalnina-Lukasevica. Spotkanie odbyło się w bardzo ważnym i napiętym czasie, kiedy w komisji AGRI finalizowane są prace nad stanowiskiem komisji w sprawie nowej WPR.
#
19-03-2019 - Działalność w PE
W dniach 15-19 marca grupa 53 osób z województwa podkarpackiego na zaproszenie Posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do Brukseli i Brugii.
11-03-2019 - Działalność w PE
Po wielu latach pracy Komisji Rolnictwa wreszcie możemy ogłosić, że mamy europejskie ramy prawne służące zwalczaniu nieuczciwych praktyk w łańcuchu dostaw żywności. Chciałbym podziękować komisarzowi Hoganowi za jego propozycję dyrektywy oraz sprawozdawcy za jego pracę, która pozwoliła na wyjątkowo sprawne wypracowanie porozumienia.
#
01-03-2019 - Działalność w PE
Z inicjatywy Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, europosła Czesława Siekierskiego, 1 marca b.r. na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie odbyła się konferencja, której gościem specjalnym był Komisarz UE ds. Rolnictwa Phil Hogan.