Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
16-01-2019 - Działalność w PE
Plan Junckera jest dobrą formą wsparcia inwestycji infrastrukturalnych ale nie tylko, bo także w obszarze klimatu, energii.
15-01-2019 - Działalność w PE
Unia Europejska zawsze wyraźnie i jednoznacznie opowiadała się za obroną i poszanowaniem wolności myśli, sumienia i religii poprzez liczne inicjatywy, w tym działania mające na celu wzmacnianie społeczeństwa obywatelskiego na rzecz ochrony praw osób wierzących i niewierzących.
#
W miniony weekend Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w spotkaniach opłatkowych w Myślenicach, Nowym Targu, Bochni, Krakowie i Sułoszowej.
#
Pracowita sobota i niedziela Posła do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego. Europoseł uczestniczył w spotkaniach opłatkowych w Limanowej, Nowym Sączu i Gorlicach oraz małopolskim spotkaniu opłatkowym PSL w Tarnowie.
#
W sylwestrowa noc Pacanów świętował odzyskanie praw miejskich. O północy był toast, zebrani na rynku obejrzeli pokaz fajerwerków.