Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
#
Ogólnopolski Konkurs Rolnik - Farmer Roku ma już 25 lat. Gala finałowa jednego z najbardziej prestiżowych konkursów adresowanych do rolników odbyła się 8 lutego w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczył także Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski.
#
05-02-2019 - Działalność w PE
Miło mi poinformować, że mój tekst "Przyszłość rolnictwa w UE" został opublikowany przez magazyn "Our World 2019". To prestiżowe wydawnictwo opracowywane corocznie we współpracy z niezależnym brukselskim tygodnikiem "New Europe" stanowi forum prezentacji poglądów przez 100 wybranych osób świata: polityki, nauki, społeczeństwa obywatelskiego, dziennikarstwa itd.
#
W sobotę 2 lutego Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył XXI Krajowym Pokazie Skór Futerkowych w Bydgoszczy.
#
W niedzielę 27 stycznia w Europejskim Centrum Bajki odbyła się historyczna, bo pierwsza Rady Miasta i Gminy Pacanów z okazji przywrócenia praw miejskich. W uroczystościach wziął także udział Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski.
#
W sobotę 26 stycznia Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi spotkał się z uczniami, którzy przystąpili do zawodów okręgowych Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.