Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
#
Panie działające w Kołach Gospodyń Wiejskich w całym regionie spotkały się 15 marca w Łańcucie na XV Podkarpackim Forum Kobiet Wiejskich. To cykliczna impreza organizowana każdego roku z okazji Dnia Kobiet przez Podkarpacką Izbę Rolniczą.
11-03-2019 - Działalność w PE
Po wielu latach pracy Komisji Rolnictwa wreszcie możemy ogłosić, że mamy europejskie ramy prawne służące zwalczaniu nieuczciwych praktyk w łańcuchu dostaw żywności. Chciałbym podziękować komisarzowi Hoganowi za jego propozycję dyrektywy oraz sprawozdawcy za jego pracę, która pozwoliła na wyjątkowo sprawne wypracowanie porozumienia.
#
W niedzielę 10 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w spotkaniu z Zarządem Powiatowym oraz Miejsko-Gminnym PSL w Jarosławiu. W spotkaniu uczestniczył także Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak.
#
W niedzielę 10 marca, Poseł do Parlamentu Europejskiego Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski oraz Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak na zaproszenie Sołtys Olgi Oczak uczestniczyli w uroczystościach z okazji Dnia Kobiet w Cząstkowicach, gmina Roźwienica.
#
Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski w niedzielę 10 marca miał przyjemność uczestniczyć w uroczystościach z okazji Dnia Kobiet w Roźwienicy na Podkarpaciu. W wydarzeniu uczestniczył także Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak. Spotkanie umilił występ artystów ze Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy.