Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
#
W sobotę oraz niedzielę 23-24 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski miał okazję spotkać się z działaczami PSL w powiecie leskim, sanockim, krośnieńskim, brzozowskim, strzyżowskim, jasielskim oraz dębickim.
#
W ostatnią niedzielę 24 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski odwiedził gospodarstwo Jana Rewery w Niechobrzu. Pan Jan wraz z synem prowadzą uprawy buraka cukrowego, rzepaku i pszenicy na areale o wielkości 100 ha.
#
75 lat temu, około godziny 5 nad ranem do domu rodziny Ulmów, w którym ukrywanych było ośmioro Żydów, wtargnęli okupanci niemieccy. Śmierć ponieśli wszyscy znajdujący się w domu, w tym ciężarna 32-letnia Wiktoria, 6 dzieci Ulmów, a także Józef Ulma, aktywny członek ZMW "Wici". Aby uczcić pamięć zamordowanych Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski odwiedził Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej.
#
19-03-2019 - Działalność w PE
W dniach 15-19 marca grupa 53 osób z województwa podkarpackiego na zaproszenie Posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do Brukseli i Brugii.
#
W piątek oraz sobotę 15-16 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski miał okazję spotkać się z działaczami PSL w powiecie kolbuszowskim, niżańskim, leżajskim, lubaczowskim oraz przeworskim.