Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

W mediach

21-05-2017 - W mediach
Świętokrzyscy posłowie są podzieleni w opiniach dotyczących przyjmowania do naszego kraju uchodźców. Swoje opinie wyrazili w "Studiu Politycznym Radia Kielce".
09-04-2017 - W mediach
Nie milkną echa piątkowej debaty, w czasie której posłowie głosowali nad wnioskiem Platformy Obywatelskiej o wyrażenie wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło.
12-03-2017 - W mediach
Przedłużenie kadencji Donalda Tuska na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej wywołało gorącą dyskusję podczas studia politycznego Radia Kielce.
05-02-2017 - W mediach
Goście Studia Politycznego podzieleni w opiniach dotyczących listu Szefa Rady Europejskiej do przywódców 27 państw i rządów. Były polski premier wymienił w nim zagrożenia, przed którymi stoi jego zdaniem obecnie Unia Europejska.
26-10-2016 - W mediach
Na co dzień wpływ rolnictwa odczuwamy w coraz mniejszym stopniu, ponieważ coraz częściej mamy do czynienia z produktami spożywczymi wysoko przetworzonymi, a tradycyjna marchewka czy pietruszka bywa tak zapakowana, że często nie przypomina już tradycyjnych warzyw kupowanych bezpośrednio od rolnika. Stąd tak ważne są publikacje tego typu, które mają istotny wyraz edukacyjny i informacyjny.