Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

W mediach

11-06-2017 - W mediach
Kwestia finansowania mającego powstać w stolicy województwa Zespołu Laboratoriów Głównego Urzędu Miar dzieli świętokrzyskich polityków. Jak już informowaliśmy, o tę inwestycję starały się inne polskie miasta m.in. Kraków i Rzeszów. W znajdującym się u podnóża Telegrafu kompleksie laboratoryjnym pracę ma znaleźć 200 naukowców.
28-05-2017 - W mediach
Stan polskiej obronności i kwestia członkostwa naszego kraju w Sojuszu Północnoatlantyckim zdominowały dyskusję w Studiu Politycznym Radia Kielce. Koncepcję obronności Polski zaprezentował w tym tygodniu w sejmie minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Czy będzie skuteczna i jak wpłynie na bezpieczeństwo kraju?
21-05-2017 - W mediach
Świętokrzyscy posłowie są podzieleni w opiniach dotyczących przyjmowania do naszego kraju uchodźców. Swoje opinie wyrazili w "Studiu Politycznym Radia Kielce".
09-04-2017 - W mediach
Nie milkną echa piątkowej debaty, w czasie której posłowie głosowali nad wnioskiem Platformy Obywatelskiej o wyrażenie wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło.
12-03-2017 - W mediach
Przedłużenie kadencji Donalda Tuska na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej wywołało gorącą dyskusję podczas studia politycznego Radia Kielce.