Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
12 sierpnia odbyło się coroczne Gminne Święto Plonów w Łoniowie. Uroczyste obchody rozpoczęła msza święta w kościele pod wezwaniem świętego Mikołaja w Łoniowie.
#
W minioną niedzielę na terenie Klubu Wodnego Kon-Tiki odbyły się Dożynki Wodniackie – Pińczowskie Dopływki w ramach obchodów 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego.
#
W niedzielę 15 lipca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w Małopolskiej Konwencji Programowej Polskiego Stronnictwa Ludowego, która odbyła się w Kętach. Konwencja prowadzona była przez burmistrza Krzysztofa Klęczara i członkinię Młodzieżowej Rady Miejskiej.
#
12 lipca pierwszy raz obchodziliśmy Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej - święto państwowe ustanowione jesienią ubiegłego roku.
#
Pół setki koni wzięło udział w 19. Świętokrzyskim Młodzieżowym Czempionacie Koni Rasy Małopolskiej, jaki odbywał się 8 lipca w Opatowcu. Tytuł Najlepszego Konia Pokazu 2018 zdobyła Desna AA - ze stajni Bogusława Dąbrowskiego w Klepaczach.