Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
#
W poniedziałek 19 listopada w Siedzibie Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce odbyła się konferencja "Przyszłość WPR: potencjał wzrostu gospodarczego a zwiększona wydajność rolnictwa", która została zorganizowana przez EURACTIV.pl – portal ekspercki o polityce europejskiej i międzynarodowej.
#
Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w intencji Ojczyzny w Bazylice w Pacanowie. Następnie uczestnicy przemaszerowali pod obelisk Marszałka Józefa Piłsudskiego gdzie złożyli wiązanki kwiatów.
#
W sobotę 10 listopada uczestniczyłem w uroczystości odsłonięcia pomnika wielkiego Polaka i męża stanu Wincentego Witosa.
#
Oleśnica upamiętniła 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości poprzez wmurowanie tablicy pamiątkowej przy figurze Matki Bożej Różańcowej na oleśnickim rynku, która patronuje Oleśnicy od ponad 100 lat.