Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
Około 1200 nowych studentów rozpoczęło oficjalnie naukę w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych imienia profesora Edwarda Lipińskiego w Kielcach.
#
W piątek 5 września miałem przyjemność gościć na V Forum Rolniczym Gazety Pomorskiej, które odbywało się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.
#
W niedzielę 30 września w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się wojewódzka konwencja wyborcza PSL Małopolska, podczas której zaprezentowany został program Stronnictwa na nadchodzące wybory samorządowe.
W ostatnią niedzielę miałem okazję uczestniczyć w pięknej uroczystości poświęcenia nowego sztandaru w Sobolowie. Stary sztandar ma ponad 70 lat. .
#
29 września uczestniczyłem jubileuszu 90-lecia Związku Młodzieży Wiejskiej, który odbywał się w Grodzisku Mazowieckim. Od samego początku Związek Młodzieży Wiejskiej działał na rzecz rozwoju edukacji, wychowania ludzi młodych, przygotowywania ich do życia obywatelskiego.