Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
#
W miniony weekend Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w spotkaniach opłatkowych w Myślenicach, Nowym Targu, Bochni, Krakowie i Sułoszowej.
#
Pracowita sobota i niedziela Posła do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego. Europoseł uczestniczył w spotkaniach opłatkowych w Limanowej, Nowym Sączu i Gorlicach oraz małopolskim spotkaniu opłatkowym PSL w Tarnowie.
#
W sylwestrowa noc Pacanów świętował odzyskanie praw miejskich. O północy był toast, zebrani na rynku obejrzeli pokaz fajerwerków.
#
W piątek 28 grudnia ponad 600 osób z całego regionu uczestniczyło w spotkaniu świątecznym Polskiego Stronnictwa Ludowego w Kielcach, które odbyło się w hotelu Best Western Grand Hotel w Kielcach.
#
23 grudnia mieszkańcom Kielc składaliśmy życzenia, rozdawaliśmy opłatki i książeczki z tekstami kolęd. Dziękujemy za wszystkie życzliwe słowa i każdy uśmiech!