Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
#
Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski w niedzielę 10 marca miał przyjemność uczestniczyć w uroczystościach z okazji Dnia Kobiet w Roźwienicy na Podkarpaciu. W wydarzeniu uczestniczył także Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak. Spotkanie umilił występ artystów ze Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy.
#
Od czwartku do piątku Grupa Europejskiej Partii Ludowej obradowała w Warszawie nt. polityki spójności i bezpieczeństwa. W spotkaniu uczestniczył także Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski.
#
Ogólnopolski Konkurs Rolnik - Farmer Roku ma już 25 lat. Gala finałowa jednego z najbardziej prestiżowych konkursów adresowanych do rolników odbyła się 8 lutego w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczył także Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski.
#
W sobotę 2 lutego Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył XXI Krajowym Pokazie Skór Futerkowych w Bydgoszczy.
#
W niedzielę 27 stycznia w Europejskim Centrum Bajki odbyła się historyczna, bo pierwsza Rady Miasta i Gminy Pacanów z okazji przywrócenia praw miejskich. W uroczystościach wziął także udział Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski.