Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
#
75 lat temu, około godziny 5 nad ranem do domu rodziny Ulmów, w którym ukrywanych było ośmioro Żydów, wtargnęli okupanci niemieccy. Śmierć ponieśli wszyscy znajdujący się w domu, w tym ciężarna 32-letnia Wiktoria, 6 dzieci Ulmów, a także Józef Ulma, aktywny członek ZMW "Wici". Aby uczcić pamięć zamordowanych Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski odwiedził Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej.
#
W piątek oraz sobotę 15-16 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski miał okazję spotkać się z działaczami PSL w powiecie kolbuszowskim, niżańskim, leżajskim, lubaczowskim oraz przeworskim.
#
Panie działające w Kołach Gospodyń Wiejskich w całym regionie spotkały się 15 marca w Łańcucie na XV Podkarpackim Forum Kobiet Wiejskich. To cykliczna impreza organizowana każdego roku z okazji Dnia Kobiet przez Podkarpacką Izbę Rolniczą.
#
W niedzielę 10 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w spotkaniu z Zarządem Powiatowym oraz Miejsko-Gminnym PSL w Jarosławiu. W spotkaniu uczestniczył także Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak.
#
W niedzielę 10 marca, Poseł do Parlamentu Europejskiego Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski oraz Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak na zaproszenie Sołtys Olgi Oczak uczestniczyli w uroczystościach z okazji Dnia Kobiet w Cząstkowicach, gmina Roźwienica.