Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
Przy pomniku Premiera Rzeczypospolitej, współtwórcy Ruchu Ludowego Wincentego Witosa w niedzielę 20 stycznia zostały złożone kwiaty z okazji 145. rocznicy urodzin. Wiązanka kwiatów została złożona także w imieniu Posła do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego.
#
W sobotę 19 stycznia przy grobie Wielkiego Premiera Rzeczpospolitej Wincentego Witosa zostały złożone kwiaty w imieniu Prezesa PSL Małopolskich Ludowców Andrzeja Kosiniaka-Kamysza i Posła do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego.
#
W miniony weekend Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w spotkaniach opłatkowych w Myślenicach, Nowym Targu, Bochni, Krakowie i Sułoszowej.
#
Pracowita sobota i niedziela Posła do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego. Europoseł uczestniczył w spotkaniach opłatkowych w Limanowej, Nowym Sączu i Gorlicach oraz małopolskim spotkaniu opłatkowym PSL w Tarnowie.
#
W sylwestrowa noc Pacanów świętował odzyskanie praw miejskich. O północy był toast, zebrani na rynku obejrzeli pokaz fajerwerków.