Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
#
W sobotę 6 kwietnia Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w spotkaniu na zaproszenie wójta gminy Gorzyce Leszka Surdy.
#
W piątek 5 kwietnia Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski oraz Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak uczestniczyli uroczystościach odsłonięcia obelisku na cześć ppor. Stanisława Mazura przy Szkole Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy. Ppor. Stanisław Mazur to oficer Wojska Polskiego, który został zamordowany 3 kwietnia 1940 roku w Katyniu. Urodził się w Roźwienicy na Podkarpaciu. Przeżył zaledwie 25 lat.
#
W sobotę 31 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się Konwencja Krajowa PSL, podczas której zaprezentowani zostali kandydaci Stronnictwa do Parlamentu Europejskiego.
#
W sobotę oraz niedzielę 23-24 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski miał okazję spotkać się z działaczami PSL w powiecie leskim, sanockim, krośnieńskim, brzozowskim, strzyżowskim, jasielskim oraz dębickim.
#
W ostatnią niedzielę 24 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski odwiedził gospodarstwo Jana Rewery w Niechobrzu. Pan Jan wraz z synem prowadzą uprawy buraka cukrowego, rzepaku i pszenicy na areale o wielkości 100 ha.