Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Seminarium Instytutu Politycznego im. Macieja Rataja  pt. W jakim zakresie sztuczna inteligencja może zastąpić człowieka?
Gościem seminarium była Pani: Dr Aleksandra Przegalińska-Skierkowska, doktoryzowała się w dziedzinie filozofii sztucznej inteligencji w Zakładzie Filozofii Kultury Instytutu Filozofii UW. Absolwentka The New School for Social Research...
#
W niedzielę 13 maja Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w Święcie Kwitnącej Jabłoni w Samborcu.Tegorocznymi gospodarzami świętami byli Małgorzata Boczek z Zajeziorza oraz Wojciech Kapuściński z Gorzyczan.
#
W sobotę 13 maja Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w świętokrzyskiej konwencji samorządowej Polskiego Stronnictwa Ludowego. W wydarzeniu odbywającym się na Targach Kielce udział wzięło ponad 700 ludowców.
#
W niedzielę 22 kwietnia Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w spotkaniach z działaczami i samorządowcami PSL w Limanowej, Wietrzychowicach i Ciężkowicach.
#
W ostatni piątek 20 kwietnia Poseł do PE Czesław Siekierski uczestniczył w X Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej Agrotravel. Europoseł Czesław Siekierski wręczył laureatom konkursu odbywającego się w ramach Targów Agrotravel ufundowaną przez siebie nagrodę w postaci wyjazdu do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.