Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w Polsce

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
#
Po raz kolejny w Strzyżowie miłośnicy rękodzieła i naturalnych produktów mogli zakupić lokalne wyroby i specjały. Na Targach nie zabrakło ręcznie robionych: pisanek, kartek i stroików wielkanocnych. Można było także zakupić lokalne smakołyki: miód, bigos, pierniki oraz wyroby cukiernicze.
#
W niedzielę 7 kwietnia Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski oraz Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak na zaproszenie Burmistrza Sieniawy Adama Wosia uczestniczyli w spotkaniu z mieszkańcami.
#
W niedzielę 7 kwietnia Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Czesław Siekierski odwiedził wystawę modeli plastikowych i kartonowych organizowaną w Bibliotece im. Juliana Przybosia w Strzyżowie. Marian Wydro to pełen pasji modelarz, od 26 lat jest komisarzem wystawy modeli plastikowych i kartonowych.
#
W niedzielne popołudnie, 7 kwietnia, w Publicznej Szkole Podstawowej w Reczpolu odbył się XXI Sejmik Folklorystyczny związany z obchodami Świąt Wielkanocnych. Organizatorem sejmiku była Gmina Krzywcza, Starostwo Powiatowe oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Reczpolu.
#
W sobotę 6 kwietnia Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w Konwencji Koalicji Europejskiej, podczas której zostali zaprezentowani kandydaci otwierający listy w poszczególnych okręgach. W tym także Czesław Siekierski -Lider Koalicji Europejskiej w województwie podkarpackim.