Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w PE

Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
27-03-2018 - Działalność w PE
27 marca 2018 Przewodniczący komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego spotkał się z Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym przy Królestwie Belgii i Misji Koreańskiej przy Unii Europejskiej Kim Hyoung-zhinen.
#
22-03-2018 - Działalność w PE
Woda pokrywa prawie 71% kuli ziemskiej, ale tylko 2% tych zasobów to użyteczna dla człowieka woda słodka, dlatego tak ważne jest rozsądne gospodarowanie wodą, która jest konieczna dla życia ludzi, zwierząt i roślin a właściwie do funkcjonowania każdego obszaru naszej aktywności. Mając na uwadze ogromne znaczenie tego zasobu oraz problemy związane z jego dostępnością, ONZ ustanowiło dzień 22 marca Światowym Dniem Wody (ang. World Water Day).
#
18-03-2018 - Działalność w PE
W niedzielę 18 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski wziął udział w Powiatowej Konwencji PSL w Sandomierzu.
14-03-2018 - Działalność w PE
Rosnące tendencje protekcjonistyczne na świecie mogą stanowić poważne zagrożenie dla naszych producentów. Żeby temu przeciwdziałać potrzeba uporządkowania procesów globalizacyjnych i liberalizacyjnych.
#
14-03-2018 - Działalność w PE
Wybory do Parlamentu Europejskiego mogą opóźnić wdrożenie nowej WPR do 2022 r Instytucje europejskie stoją w obliczu wyścigu z czasem, aby uzyskać porozumienie w sprawie WPR na okres po 2020 r., przy czym dwuletnie przedłużenie funkcjonowania obecnej polityki wydaje się najbardziej prawdopodobnym rezultatem, jeżeli nie uda się na czas doprowadzić do zawarcia nowego porozumienia, mówi Przewodniczący Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego (ComAgri).