Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w PE

Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
25-04-2018 - Działalność w PE
Komisja zarządza publicznymi zapasami interwencyjnymi zgodnie z ramami prawnymi ustanowionymi przez Parlament Europejski i Radę. W tym przypadku będzie ona nadal, wraz z państwami członkowskimi, ostrożne korzystać z przetargów na sprzedaż odtłuszczonego mleka w proszku (OMP) w taki sposób, aby uniknąć jakichkolwiek zakłóceń na rynku, zapewnić równy dostęp do towarów i równe traktowanie nabywców, a także zgodność ze zobowiązaniami wynikającymi z umów międzynarodowych zawartych zgodnie z Traktatem o funkcjonowaniu Unii Europejskiej.
#
24-04-2018 - Działalność w PE
24 kwietnia 2018, w ramach posiedzenia komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi (AGRI) Parlamentu Europejskiego miało miejsce spotkanie z udziałem parlamentów narodowych pt. „W kierunku WPR po roku 2020: przyszłość produkcji żywności i rolnictwa”. Trwające cztery godziny posiedzenie podzielone było na dwa panele, a całość obrad prowadził Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Eurodeputowany Czesław Siekierski.
#
15-04-2018 - Działalność w PE
W niedzielę 15 kwietnia Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w spotkaniach z działaczami i samorządowcami PSL w Krakowie, Myślenicach i Nowym Targu.
27-03-2018 - Działalność w PE
27 marca 2018 Przewodniczący komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego spotkał się z grupą przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z Wielkopolski, którzy przybyli na wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego do Brukseli oraz aby zaprezentować swoje osiągnięcia i produkty w ramach programu wieczornego.
27-03-2018 - Działalność w PE
27 marca 2018 Poseł Czesław Siekierski, w charakterze Przewodniczącego komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, wziął udział w wydarzeniu z okazji pięciolecia Inicjatywy Łańcucha Dostaw Żywności.