Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w PE

Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
19-09-2017 - Działalność w PE
Misja Komisji Rolnictwa Parlamentu Europejskiego do Chorwacji
#
14-09-2017 - Działalność w PE
Przyjęte sprawozdanie wyznacza główne cele strategii rozwoju edukacji w zakresie nowych umiejętności.
#
13-09-2017 - Działalność w PE
Pogłębianie stosunków politycznych pomiędzy UE i Indiami oddziałuje pozytywnie na współpracę międzynarodową, która jest ważna z perspektywy zwalczania problemów globalnych takich jak terroryzm, ubóstwo czy nierówności społeczne.
#
13-09-2017 - Działalność w PE
Tegoroczne wystąpienie przewodniczącego Komisji było wizjonerskie i odważne. W tonie wypowiedzi szefa Komisji dało się wyczuć, że chce on niejako tchnąć nowego ducha w projekt europejski, aby nadać mu przyśpieszenia i pozwolić uciec od problemów, których w Unii w ostatnim czasie nie brakowało.
#
12-09-2017 - Działalność w PE
Bezpieczeństwo energetyczne jest niezwykle ważne dla dalszego rozwoju zjednoczonej Europy. Ewentualne przerwanie dostaw ważnego surowca jakim jest gaz ziemny do jednego lub więcej krajów UE jest groźne dla gospodarek tych krajów, o czym mogliśmy się niejednokrotnie przekonać w przeszłości.