Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski

Działalność w PE

Konferencja Wspólna Europa silna Wspólną Polityką Rolną
10-05-2017 - Działalność w PE
10 maja b.r. w siedzibie Copa-Cogeca w Brukseli odbyła się konferencja „Wspólna Europa silna Wspólną Polityką Rolną”, zorganizowana przez Krajową Radę Izb Rolniczych pod patronatem m.in. Przewodniczącego Komisji...
#
05-07-2017 - Działalność w PE
W wielu naszych dokumentach mówimy o potrzebie zrównoważonego rozwoju ale w sposób zbyt ogólny, nie przedstawiając konkretnych przykładów i propozycji działań w tym zakresie.
28-06-2017 - Działalność w PE
28 czerwca Komisja Europejska opublikowała „Dokument refleksyjny w sprawie przyszłości finansów UE”, który jest kolejnym rozwinięciem Białej Księgi w sprawie przyszłości UE, ogłoszonej przez Przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckera 1 marca b.r.
#
27-06-2017 - Działalność w PE
W dniu 27 czerwca miała miejsce w Parlamencie Europejskim w Brukseli konferencja pod patronatem europosła Czesława Siekierskiego pt. "Europejskie rolnictwo bez neonikotynoidów. W jaki sposób Europa może zrównoważyć produktywność rolnictwa z ochroną środowiska?". Organizatorem konferencji była Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych we współpracy z Copa-Cogeca i ECPA. W związku ze zbliżającym się ogłoszeniem wniosku Komisji, który ma na celu rozszerzenie obowiązującego zakazu stosowania neonikotynoidów na uprawach przyciągających pszczoły na wszystkie uprawy na wolnym powietrzu, w tym uprawy nie kwitnące, uczestnicy debaty analizowali wpływ tego kroku oraz to, jak UE może zrównoważyć produktywność i konkurencyjność europejskiego rolnictwa z ochroną środowiska.
#
19-06-2017 - Działalność w PE
Prezentacja w sprawie "nieoficjalnego dokumentu" dotyczącego "Lepszego funkcjonowania łańcucha dostaw żywności: zajęcie się nieuczciwymi praktykami handlowymi (UTPs) i poprawą pozycji rolników " Prezentacja w sprawie "nieoficjalnego dokumentu" dotyczącego "Lepszego funkcjonowania łańcucha dostaw żywności: zajęcie się nieuczciwymi praktykami handlowymi (UTPs) i poprawą pozycji rolników "