Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
W czwartek 21 czerwca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski wziął udział w VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. ,,Gospodarstwa rodzinne wobec wyzwań zrównoważonego rozwoju’’, która odbyła się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie.
#
We wtorek 19 czerwca w Centralnej Bibliotece Rolniczej Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi wdział w panelu dyskusyjnym "Perspektywy rozwoju wsi w zjednoczonej Europie prowadzenie redaktor Krystyna Naszkowska" w ramach spotkania prezentującego wyniki raportu „Polska wieś 2018. Raport o stanie wsi”.
#
W niedzielę 17 czerwca, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski wziął udział w uroczystościach związanych z obchodami Stulecia Niepodległości Polski w Wąchocku.
#
W sobotę 16 czerwca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w Festiwalu Dni Kultur w Chmielniku.
#
Prelegentem seminarium był: Dr Ludomir Duda: termodynamik, były: doradca Ministra Ochrony Środowiska, Członek Rady Nadzorczej NFOŚiGW, Sekretarz Rady BOŚ, doradca Marszałka Województwa Świętokrzyskiego ds. zrównoważonego rozwoju.