Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
21-02-2018 - Działalność w PE
Przedstawienie przez Samo Jereba, członka Europejskiego Trybunału Obrachunkowego, sprawozdania specjalnego nr 21/2017 zatytułowanego „Zazielenianie – bardziej złożony system wsparcia dochodów, który nie jest jeszcze skuteczny pod względem środowiskowym”
#
20-02-2018 - Działalność w PE
20 lutego 2018 odbyło się w Parlamencie Europejskim w Brukseli kolejne seminarium zorganizowane przez Polską Federację Producentów Żywności (PFPŻ), którego gospodarzami byli Posłowie do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski, Albert Dess (Niemcy), Andrzej Grzyb oraz Miroslav Mikolasik (Słowacja).
#
W dniu 19 lutego br. w Sejmie RP odbyła się konferencja naukowa pt. „Maciej Rataj- Marszałek Sejmu II RP. Konferencja zorganizowana została w ramach "Roku Pięciu Ojców Odnowicieli Rzeczypospolitej Polskiej: Romana Dmowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Piłsudskiego, Macieja Rataja i Wincentego Witosa”
#
13-02-2018 - Działalność w PE
13 lutego br. w siedzibie Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce odbyło się spotkanie z posłem Czesławem Siekierskim, Przewodniczącym Komisji PE ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi pt. „Jaka Wspólna Polityka Rolna po 2020 roku?"
#
W piątek 2 lutego 2018 roku Pan Poseł do PE Czesław Siekierski uczestniczył w Spotkaniu Noworocznym Warszawskiego Klubu Przyjaciół Ziemi Świętokrzyskiej odbywającym się w Warszawskim Domu Technika NOT. Spotkanie nawiązywało do stulecia obchodów przez Polskę niepodległości.