Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
W sobotę 3 marca w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury Poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski uczestniczył w uroczystej gali finałowej wręczenia statuetki Osobowość Roku 2017 Gminy Pińczów.
#
W sobotę 3 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego dr Czesław Siekierski uczestniczył w konwencji wyborczej PSL powiatu staszowskiego. Spotkaniu przewodniczył Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Staszowie Starosta Staszowski Michał Skotnicki.
#
28-02-2018 - Działalność w PE
27 lutego 2018 delegacja posłów Parlamentu Europejskiego z komisji AGRI (Rolnictwo i Rozwój Wsi) odwiedziła tegoroczną edycję międzynarodowych targów rolnych w Paryżu (SIA - Salon International de l’Agriculture).
28-02-2018 - Działalność w PE
Pszczoły jako zapylacze mają istotne znaczenie dla rolnictwa i produkcji żywności. Ich liczebność i zdrowie ma bezpośredni wpływ na produktywność rolnictwa i bezpieczeństwo żywnościowe. Dlatego dobrze, że w sprawozdaniu wzywamy do podjęcia kwestii zdrowia pszczół, których liczebność maleje.
23-02-2018 - Działalność w PE
Wśród tematów dyskutowanych na ostatnim posiedzeniu Rady Europejskiej w kontekście przyszłego budżetu wieloletniego UE znalazła się też Wspólna Polityka Rolna.