Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
02-10-2018 - Działalność w PE
Brak opadów i wysokie temperatury, które w tym roku dotknęły znaczną część państw członkowskich UE doprowadziły do drastycznego pogorszenia warunków produkcji rolnej. Pierwsze szacunki przeprowadzone przez najbardziej dotknięte państwa członkowskiej wskazują na wielomiliardowe straty producentów rolnych.
#
W niedzielę 30 września w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się wojewódzka konwencja wyborcza PSL Małopolska, podczas której zaprezentowany został program Stronnictwa na nadchodzące wybory samorządowe.
W ostatnią niedzielę miałem okazję uczestniczyć w pięknej uroczystości poświęcenia nowego sztandaru w Sobolowie. Stary sztandar ma ponad 70 lat. .
#
29 września uczestniczyłem jubileuszu 90-lecia Związku Młodzieży Wiejskiej, który odbywał się w Grodzisku Mazowieckim. Od samego początku Związek Młodzieży Wiejskiej działał na rzecz rozwoju edukacji, wychowania ludzi młodych, przygotowywania ich do życia obywatelskiego.
#
28 września 2018r. uczestniczyłem w Konwencji Polskiego Stronnictwa Ludowego w Staszowie. W swoim wystąpieniu zwróciłem uwagę na znaczne inwestycje zrealizowane w powiecie staszowskim ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.