Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
W piątek 9 marca w hotelu Best Western Grand Hotel w Kielcach odbyła się konferencja „Krajowy Fundusz Szkoleniowy 2018 – warunki, możliwości, perspektywy”. W wydarzeniu wziął udział Poseł do PE Czesław Siekierski, a także Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, Piotr Żołądek oraz Karol Kliś.
#
W piątek 9 marca w Centrum Kongresowym blisko 300 pań z powiatu kieleckiego świętowało Dzień Kobiet. W uroczystości uczestniczył Poseł do PE Czesław Siekierski. Spotkanie uświetnił koncert koncert Kazimierza Kowalskiego, który zaśpiewał najpopularniejsze arie z oper i operetek m.in.: „Straszny Dwór”, „Halka” czy „Skrzypek na Dachu” .
#
W piątek 9 marca w Zespole Szkół w Staszowie odbyło się uroczyste spotkanie członkiń i symatyczek PSL zorganizowane przez Zarząd Powiatowy PSL w Staszowie.
#
5 marca 2018 r. w siedzibie Biurze Informacyjnego Parlamentu Europejskiego i Przedstawicielstwa KE w Polsce, miała miejsce debata zorganizowana przez Euroacitv.pl pt. „Jak Wspólna Polityka Rolna wpływa na zmiany w polskim rolnictwie oraz wspiera rozwój obszarów wiejskich?”.
#
W sobotę, 3 marca w Auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie Poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski miał zaszczyt uczestniczyć w XXI spotkaniu