Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
W sobotę 13 maja Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w świętokrzyskiej konwencji samorządowej Polskiego Stronnictwa Ludowego. W wydarzeniu odbywającym się na Targach Kielce udział wzięło ponad 700 ludowców.
#
05-05-2018 - Działalność w PE
W dniach 7-9 maja 2018 miała miejsce oficjalna delegacja Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi (AGRI) Parlamentu Europejskiego do Finlandii. Na czele delegacji eurodeputowanych stał Przewodniczący AGRI, Poseł Czesław Siekierski.
02-05-2018 - Działalność w PE
Ta propozycja wieloletnich ram finansowych jest szczególna. Po pierwsze chodzi głównie o lukę finansową po brexicie. Po drugie pojawiły się nowe potrzeby i nowe wyzwania. Czy zatem filozofia oszczędności, czy formuła w miarę proporcjonalnych cięć wydaje się właściwa?
#
25-04-2018 - Działalność w PE
W świetle wyników badań ogłoszonych w ostatnim czasie przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) Komisja Europejska wnioskuje o rozszerzenie zakazu stosowania 3 głównych neonikotynoidów na wszystkie zastosowania z wyjątkiem trwałych upraw szklarniowych.