Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
W niedzielę 15 lipca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w Małopolskiej Konwencji Programowej Polskiego Stronnictwa Ludowego, która odbyła się w Kętach. Konwencja prowadzona była przez burmistrza Krzysztofa Klęczara i członkinię Młodzieżowej Rady Miejskiej.
#
12 lipca pierwszy raz obchodziliśmy Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej - święto państwowe ustanowione jesienią ubiegłego roku.
#
Pół setki koni wzięło udział w 19. Świętokrzyskim Młodzieżowym Czempionacie Koni Rasy Małopolskiej, jaki odbywał się 8 lipca w Opatowcu. Tytuł Najlepszego Konia Pokazu 2018 zdobyła Desna AA - ze stajni Bogusława Dąbrowskiego w Klepaczach.
#
W niedzielę 8 lipca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski brał udział w w powiatowej konwencji Polskiego Stronnictwa Ludowego w Opatowie. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 2 tysiące osób, co pokazało siłę organizacji na ziemi opatowskiej.
#
W minioną sobotę 7 lipca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w obradach Naczelnego Komitetu Wykonawczego i Radzie Naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Rada Naczelna Polskiego Stronnictwa Ludowego podjęła decyzję o przygotowaniach do wyborów samorządowych, w których wystartuje pod szyldem zielonej koniczynki i pod hasłem „Polskie Stronnictwo Ludowe Porozumienie Społeczne”.