Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
W sobotę 10 listopada uczestniczyłem w uroczystości odsłonięcia pomnika wielkiego Polaka i męża stanu Wincentego Witosa.
#
Oleśnica upamiętniła 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości poprzez wmurowanie tablicy pamiątkowej przy figurze Matki Bożej Różańcowej na oleśnickim rynku, która patronuje Oleśnicy od ponad 100 lat.
07-11-2018 - Działalność w PE
Kongres Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Helsinkach 7 i 8 listopada 2018 r. zapowiadany był od miesięcy. Chadecy mieli wyłonić tam swojego lidera czyli tzw. Spizenkandidat, który ma przewodzić całemu ruchowi politycznemu w przyszłych wyborach do Parlamentu Europejskiego w maju 2019.
#
07-11-2018 - Działalność w PE
Dziękuję za Pański list z 25 września 2018 w sprawie strat, jakie poniósł Europejski sektor rolny z powodu poważnej suszy w 2018 oraz utrzymującego się rosyjskiego embarga.
#
6 listopada br. w Warszawie odbyła się piąta edycja Kongresu Bezpieczeństwa Żywności. Tradycyjnie już Kongres został zorganizowany przez biuro CEE International Food Standard przy pomocy i współpracy SGGW i CSCMP Poland.