Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
12-03-2018 - Działalność w PE
W drugiej połowie 2016 i w 2017 r. nastąpiło wyraźne odbicie cen mleka i masła w UE, co pozwoliło naszym producentom na częsciowe odrobienie strat będących rezultatem kryzysu nadpodaży z lat 2015-2016. Niemniej jednak w ostatnch miesiącach ceny zbytu produktów mleczarskich znów spadają i są już średnio o ok. 15-30% niższe niż przed rokiem.
#
12-03-2018 - Działalność w PE
12marca, na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Przewodniczący Komisji Rolnictwa wygłosił prelekcję na temat reformy WPR po 2020 r. podczas targów rolno-spożywczych TAVOLA w Kortrijk w zachodniej Belgii.
#
W niedzielę 11 marca w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników XVII edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku 2017. W gali finałowej wziął udział Europoseł Czesław Siekierski. Na wydarzenie zjechali rolnicy zaproszeni z całej Wielkopolski.
#
W sobotę 10 marca Zarząd Miejsko-Gminny Polskiego Stronnictwa Ludowego w Morawicy zorganizował spotkanie z okazji Dnia Kobiet, na które przybyło blisko 300 Pań. Życzenia zgromadzonym Paniom osobiście złożył Poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski.
#
W sobotę 10 marca w Gminnym Centrum Kultury w Nagłowicach odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Życzenia dla pań złożył osobiście Poseł do PE Czesław Siekierski, a także radny sejmiku wojewódzkiego Leszek Wawrzyła i starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek.