Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
29-05-2018 - Działalność w PE
Parlament Europejski przyjął dużą większością (456 za i 147 przeciw) nowe regulacje w sprawie pracowników delegowanych, które mogą wejść w życie w połowie 2020 r. Przy takim wyniku głosowania nasze omyłkowo oddane głosy i tak nie zmieniłby rezultatu głosowania.
#
W niedzielę 27 maja Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi brał udział w obchodach Powiatowego Święta Ludowego w Bogorii.
#
W dniu 25 maja br. w siedzibie Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się debata ekspercka pod hasłem "Nowy budżet Unii Europejskiej z perspektywy Polski – rachunek zysków, rachunek strat".
#
16-05-2018 - Działalność w PE
Na posiedzeniu komisji AGRI 17 maja 2018 odbyło się kilka ważnych głosowań. Jeszcze na kwietniowym posiedzeniu komisji sprawozdawczyni z ramienia AGRI, Pani Gabriela Zoană poinformowała o tymczasowym porozumieniu osiągniętym z Radą w sprawie nowego rozporządzenia dotyczącego zintegrowanych statystyk rolniczych (IFS).
#
W niedzielę 13 maja Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski uczestniczył w Święcie Kwitnącej Jabłoni w Samborcu.Tegorocznymi gospodarzami świętami byli Małgorzata Boczek z Zajeziorza oraz Wojciech Kapuściński z Gorzyczan.