Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Seminarium Instytutu Politycznego im. Macieja Rataja  pt. W jakim zakresie sztuczna inteligencja może zastąpić człowieka?
Gościem seminarium była Pani: Dr Aleksandra Przegalińska-Skierkowska, doktoryzowała się w dziedzinie filozofii sztucznej inteligencji w Zakładzie Filozofii Kultury Instytutu Filozofii UW. Absolwentka The New School for Social Research...
#
27-04-2017 - Działalność w PE
​Rolnictwo jest szczególnym sektorem gospodarki, który wymaga odrębnego traktowania. Z tego względu również nieruchomości rolne powinny posiadać odmienny status, a ich wykorzystanie powinno być ściśle powiązane z działalnością i produkcją rolniczą.
#
26-04-2017 - Działalność w PE
Polityka społeczna stanowi istotny element zmniejszania różnic wśród obywateli. Dlatego tak ważne jest poparcie dla wszelkich aktywnych form kooperacji, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, pełnych dynamiki i zmian w społeczeństwach oraz przy obecnych realiach na rynku pracy.
#
Konferencja odbędzie się 13 maja br. o godz. 11:00 w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 166.