Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Czesław Siekierski Przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego - Pierwsze refleksje w sprawie programu prac i zadań komisji
11-07-2014 - Działalność w PE
W dniu 7 lipca członkowie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi wybrali jednogłośnie posła Czesława Siekierskiego na stanowisko Przewodniczącego tejże komisji. Jest tym samym pierwszym Polakiem sprawującym tę funkcję!
01-02-2006 - Działalność w PE
Jako poseł do Parlamentu Europejskiego odbywam szereg spotkań z wyborcami w tym z rolnikami. Spotkania te są dobrą formą dyskusji i wymiany informacji w obie strony.
W dniu 31 stycznia 2006 roku poseł Siekierski wniósł 15 poprawek w sprawie wspierania upraw do celów niespożywczych.
31-01-2006 - Działalność w PE
W dniu 31 stycznia 2006 roku poseł Siekierski wniósł 15 poprawek w sprawie wspierania upraw do celów niespożywczych.
Jestem głęboko poruszony tragedią jaka miała miejsce 28 stycznia na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich.
23-01-2006 - Działalność w PE
W dniu 23 stycznia 2006 roku poseł Czesław Siekierski zwrócił się w ramach priorytetowego pytania pisemnego do Komisji Europejskiej w sprawie definicji wódki.