Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
W niedzielę 13 stycznia 2008 roku poseł do Parlamentu Europejskiego dr Czesław Siekierski uczestniczył w spotkaniach rolników, z Ministrem Rolnictwa Markiem Sawickim, w Bielinach i Modliszewicach. Spotkania te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zgromadziły ponad 200 osób w każdej z miejscowości.
10 stycznia 2008 roku w Hotelu Kongresowym w Kielcach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu „Echa Dnia” na najpopularniejszych sportowców województwa świętokrzyskiego.
W niedzielę 6 stycznia 2008 roku poseł do Parlamentu Europejskiego dr Czesław Siekierski brał udział w Zjeździe Gminnym PSL w Opatowcu.
Dnia 3 stycznia 2008 roku w Kielcach w XI Liceum Ogólnokształcącym im. K. I. Gałczyńskiego odbyło się spotkanie posła do Parlamentu Europejskiego dr. Czesława Siekierskiego z młodzieżą.
W dniu 3 stycznia 2008 roku poseł do Parlamentu Europejskiego dr Czesław Siekierski uczestniczył w spotkaniu z młodzieżą i ich rodzicami w gminie Kije, które rozpoczęło się o godz. 13.00 w Zespole Placówek Oświatowych na którym zebrało się ponad 500 osób.