Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Czesław Siekierski w sprawie embarga rosyjskiego - między pierwszym a drugim etapem interwencji Komisji Europejskiej na rynku owoców i warzyw na dzień 17 września 2014 r.
15-09-2014 - Działalność w PE
W poniedziałek 15 września odbyła się dyskusja w Parlamencie Europejskim nad zapytaniem Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Parlamentu Europejskiego (Jakie działania zostały podjęte, lub zostaną podjęte, przez...
Spotkanie z udziałem posła Czesława Siekierskiego w Dąbrowie Tarnowskiej zakończyło zmagania w ramach III Forum Europejskiego Szkół Powiśla, organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgminazjalnych nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.
W dniach 13 – 16 marca współpracownicy Posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego odwiedzili wszystkie gimnazja powiatu proszowickiego.
Poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski był jednym z darczyńców wyróżnień dla sportowców i szkoleniowców z Ludowych Związków Sportowych w Małopolsce
W maju bieżącego roku mijają dwa lata obecności Polski w "Zjednoczonej Europie". Okres ten wypełniony był wieloma wydarzeniami o historycznym znaczeniu.
W związku z interpelacją władz samorządowych powiatu buskiego poseł Czesław Siekierski wniósł w piśmie do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o informację nt. rozstrzygnięcia sporu w zakresie sposobu oraz wysokości naliczania składek w stosunku do osób mających stałą pracę w Polsce, a które podejmują czasową pracę w Niemczech.