Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Poseł Czesław Siekierski w sobotę 24 marca uczestniczył w Konwencji Polskiego Stronnictwa Ludowego powiatu buskiego, która odbyła się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.
#
Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Poseł Czesław Siekierski w sobotę 24 marca uczestniczył w Gali Finałowej Konkursu Buskowianin Roku 2017 i wręczeniu statuetki „Siewcy”, która odbyła się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.
#
22-03-2018 - Działalność w PE
Woda pokrywa prawie 71% kuli ziemskiej, ale tylko 2% tych zasobów to użyteczna dla człowieka woda słodka, dlatego tak ważne jest rozsądne gospodarowanie wodą, która jest konieczna dla życia ludzi, zwierząt i roślin a właściwie do funkcjonowania każdego obszaru naszej aktywności. Mając na uwadze ogromne znaczenie tego zasobu oraz problemy związane z jego dostępnością, ONZ ustanowiło dzień 22 marca Światowym Dniem Wody (ang. World Water Day).
#
18-03-2018 - Działalność w PE
W niedzielę 18 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski wziął udział w Powiatowej Konwencji PSL w Sandomierzu.
#
W sobotę 17 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski wziął udział w Forum Nasiennym nt. Korzyści płynących ze stosowania nasion kwalifikowanych, organizowanym przez Polską Izbę Nasienną podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach.