Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
W niedzielę 10 czerwca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi dr Czesław Siekierski uczestniczył w obchodach Powiatowego Święta Ludowego w Sandomierzu. Obchody święta rozpoczęła uroczysta Msza Święta w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu, następnie korowód zaproszonych gości z licznymi sztandarami udał się na na Bulwar im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sandomierzu gdzie odbyła się część oficjalna święta.
#
W dniu 8 czerwca 2018 roku dr Czesław Siekierski, europoseł, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi PE, obok Marcina Święcickiego, posła na Sejm RP, Jens Geier, posła do Parlamentu Europejskiego z Niemiec, Laurent Saint-Martin, posła do Zgromadzenia Narodowego, z Francji, wziął udział w spotkaniu „Jaki budżet Unii Europejskiej po 2020 r.? Polsko-niemiecko-francuska debata o pieniądzach”.
#
W dniach 7-9 czerwca Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW obchodził jubileusz 65-lecia istnienia. Z tej okazji w dniach 7-9 czerwca odbyły się główne uroczystości, w których uczestniczył Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi dr Czesław Siekierski.
#
06-06-2018 - Działalność w PE
W dn. 5 czerwca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi PE europoseł Czesław Siekierski uczestniczył w nieformalnym posiedzeniu Rady Ministrów Rolnictwa w Sofii. Tematem przewodnim spotkania był problem braku wymiany pokoleniowej w europejskim rolnictwie.
#
W dniach 1.06-5.06.2018r odbył się wyjazd studyjny do stolicy Belgii - Brukseli. Grupa 60 osób z województwa Małopolskiego oraz Świętokrzyskiego w skład której wchodzili uczestnicy konkursów: Rolnik Roku, Chłop Roku, Sołtys Roku, Olimpiada Młodych Producentów Rolnych. Panie z konkursu Cudowna Moc Bukietów, pracownicy reprezentujący urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz uczestnicy Gali Fundusze z Kulturą.