Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
27-11-2017 -
Zwracam się do Pana w związku z sygnałami, jakie otrzymuję ze strony środowiska lekarsko-weterynaryjnego zaniepokojonego projektami rozporządzeń delegowanych oraz wykonawczych do art. 18 ust. 7 i 8 Rozporządzenia (WE) 2017/625/WE, które zostały w ostatnim czasie wypracowane przez Komisję Europejską oraz stosowną grupę doradczą.
#
15-11-2017 - Działalność w PE
Jednym z najważniejszych osiągnięć UE jest utworzenie wspólnego rynku oraz wspólnotowe zarządzanie wieloma jego czterema podstawowymi swobodami dotyczącymi przepływu ludzi, towarów, usług i kapitał.
#
14-11-2017 - Działalność w PE
W Abidżanie w dniach 29–30 listopada 2017 r odbędzie się kolejny szczyt Afryka–UE, a jego tematem przewodnim będzie „Inwestowanie w młodzież”. Jest to temat niezwykle istotny, gdyż młodzież jest przyszłością Afryki i już wkrótce to ona będzie budować przyszłość gospodarczą i społeczną kontynentu.
#
07-11-2017 - Działalność w PE
W kontekście tego sprawozdania z własnej inicjatywy, węgierski wiceminister i przedstawiciel niemieckiej delegacji w Radzie Europejskiej, wygłosili prezentację podczas posiedzenia komisji AGRI w dniu 25 września nt. Europejskiej deklaracji w sprawie soi.
#
Po raz siedemnasty na Kongresie Gmin Wiejskich Wójtowie, Burmistrzowie, Przewodniczący Rad, Radni, Skarbnicy i inni przedstawiciele gmin z całej Polski spotykali się celem zaakcentowania ważnych dla gmin wiejskich tematów w debatach z przedstawicielami rządu i parlamentu. W spotkaniu uczestniczyło ponad 900 osób.