Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
27-03-2018 - Działalność w PE
27 marca 2018 Przewodniczący komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego spotkał się z grupą przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z Wielkopolski, którzy przybyli na wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego do Brukseli oraz aby zaprezentować swoje osiągnięcia i produkty w ramach programu wieczornego.
27-03-2018 - Działalność w PE
27 marca 2018 Poseł Czesław Siekierski, w charakterze Przewodniczącego komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, wziął udział w wydarzeniu z okazji pięciolecia Inicjatywy Łańcucha Dostaw Żywności.
#
27-03-2018 - Działalność w PE
27 marca 2018 Przewodniczący komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego spotkał się z Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym przy Królestwie Belgii i Misji Koreańskiej przy Unii Europejskiej Kim Hyoung-zhinen.
#
W dniu 25 marca 2018 r. w Biurze ZP PSL w Bochni odbyło się spotkanie z dr Czesławem Siekierskim - Posłem do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
#
W niedzielę 25 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w 60 edycji Konkursu Palm i Rękodzieła Artystycznego im. Józefa Piotrowskiego w Lipnicy Murowanej. Inicjatorem tego konkursu był dziadek obecnego wójta gminy Lipnica Murowana Tomasza Gromali - Józef Piotrowski - działacz ruchu ludowego.