Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Seminarium Instytutu Politycznego im. Macieja Rataja  pt. W jakim zakresie sztuczna inteligencja może zastąpić człowieka?
Gościem seminarium była Pani: Dr Aleksandra Przegalińska-Skierkowska, doktoryzowała się w dziedzinie filozofii sztucznej inteligencji w Zakładzie Filozofii Kultury Instytutu Filozofii UW. Absolwentka The New School for Social Research...
#
23-05-2017 - Działalność w PE
W dn. 23 maja Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski wziął udział w wyjazdowym posiedzeniu Rady Ministrów Rolnictwa na Malcie, która sprawuje przewodnictwo w pierwszej połowie 2017 r. Tematem spotkania były Zmiany klimatyczne a zasoby wodne w UE: pojawiające się wyzwania dla rolnictwa.
18-05-2017 - Działalność w PE
Właściwe wykorzystanie funduszy dostępnych w ramach WPR i Polityki Spójności ma ogromne znaczenie dla żywotności i rozwoju obszarów wiejskich w Europie. Wsparcie to jest szczególnie istotne na obszarach odizolowanych i borykających się z różnego rodzaju brakami, takimi jak niewystarczająca infrastruktura komunikacyjna, edukacyjna, zdrowotna, itd. Ponadto, trzeba mieć świadomość, że w przypadku wielu takich regionów, rolnictwo stanowi główne zajęcie lokalnej ludności i wymaga szczególnego rodzaju wsparcia.