Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze 2018
23-03-2018 - Działalność w PE
W Jasionce 23 i 24 marca Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, Poseł Czesław Siekierski wziął udział w Europejskim Forum Rolniczym. W drugim dniu forum uczestniczył...
#
W ostatni piątek 20 kwietnia Poseł do PE Czesław Siekierski uczestniczył w X Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej Agrotravel. Europoseł Czesław Siekierski wręczył laureatom konkursu odbywającego się w ramach Targów Agrotravel ufundowaną przez siebie nagrodę w postaci wyjazdu do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.
#
15-04-2018 - Działalność w PE
W niedzielę 15 kwietnia Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w spotkaniach z działaczami i samorządowcami PSL w Krakowie, Myślenicach i Nowym Targu.
#
W dniach 10-12 kwietnia 2018 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbywają się World Food Warsaw – V Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów.
#
Życzę Państwu pogodnych i bogatych duchowo Świąt Wielkanocnych. Niech ten czas będzie okazją do wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie rodziny i zasłużonego odpoczynku.