Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce
W dniach 1-2 marca Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce.
W ostatnią niedzielę miałem okazję uczestniczyć w pięknej uroczystości poświęcenia nowego sztandaru w Sobolowie. Stary sztandar ma ponad 70 lat. .
#
29 września uczestniczyłem jubileuszu 90-lecia Związku Młodzieży Wiejskiej, który odbywał się w Grodzisku Mazowieckim. Od samego początku Związek Młodzieży Wiejskiej działał na rzecz rozwoju edukacji, wychowania ludzi młodych, przygotowywania ich do życia obywatelskiego.
#
28 września 2018r. uczestniczyłem w Konwencji Polskiego Stronnictwa Ludowego w Staszowie. W swoim wystąpieniu zwróciłem uwagę na znaczne inwestycje zrealizowane w powiecie staszowskim ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.
#
25-09-2018 - Działalność w PE
25 września 2018 odbyła się Nieformalna Rada Ministrów Rolnictwa z państw członkowskich Unii Europejskiej. Szefem delegacji Parlamentu Europejskiego był Czesław Siekierski, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który wygłosił wystąpienie w ramach sesji otwarcia debaty Ministrów.
#
23 września 2018r. uczestniczyłem w uroczystości „W dzień Św. Tekli ziemniaki będziem piekli”, która odbyła się w Dębnie, koło Rakowa. Obchody rozpoczęły się od uroczystej odpustowej mszy świętej celebrowanej przez księży: Pawła Mackiewicza, Jerzego Sobczyka, Mirosława Dołowego, Zbigniewa Kargula. homilię wygłosił ks. dr Marek Kumór.