Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
1 września gościłem w Porębie Spytkowskiej na Małopolskich Dniach Ratownictwa. Sołtys wsi Adrian Zaleśny wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną przygotował wiele atrakcji.
30-08-2018 - Działalność w PE
W dniu 30 sierpnia 2018, na wniosek przewodniczącego Siekierskiego na forum Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego pojawił się Pan Mihail Dumitru (zastępca dyrektora generalnego DG AGRI), aby przedstawić prezentację w imieniu Komisji Europejskiej na temat suszy, która dotyka obecnie rolników w dużej części kontynentu, w tym w Polsce.
#
26 sierpnia uczestniczyłem w XVI Powiatowych Dożynkach w Sobkowie. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą z poświęceniem chleba w kościele pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
#
26 sierpnia miałem przyjemność uczestniczyć w dwóch wydarzeniach: Dożynkach Powiatu Kieleckiego i Gminy Pierzchnica oraz Dożynkach Powiatu Staszowskiego i Gminy Bogoria. Podczas tradycyjnych obrzędów dożynkowych ośpiewane zostały wieńce, dzielono się również chlebem.
#
26 sierpnia odwiedziłem Złotą, gdzie odbywały się dożynki powiatowe oraz Wiślicę z okazji Święta Plonów, połączonego z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości . Organizatorzy dożynek w Gminie Wiślica zaplanowali m.in. apel patriotyczny z programem artystycznym w wykonaniu „Wiśliczan”. Festiwal żniwny zaprezentowała Ostrowska Grupa Rekonstrukcyjna a obchody 100-lecia obchodziła OSP Wiślica.