Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
23 września 2018r. uczestniczyłem także w Święcie Hodowców Ryb i Wędkarzy „Konecka Ryba”. Uroczystość objęta była patronatem honorowym Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa. y i wiele innych atrakcji. Można było spróbować wielu przysmaków rybnych a także kupić świeże ryby.
#
23 września 2018 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się Konwencja Polskiego Stronnictwa Ludowego Województwa Świętokrzyskiego. Spotkanie poprowadził Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Zarządu Głównego PSL.
22 września 2018r. brałem udział w historycznym pikniku rodzinnym „BUSKA DROGA DO NIEPODLEGŁEJ”, który rozpoczął się odsłonięciem tablicy pamiątkowej przy Pomniku Powstańców Styczniowych w Koloniach Kamedulskich, a następnie odprawiona została msza święta na placu szkolnym w Kamedułach, niedaleko Buska-Zdroju.
22 września 2018r. uczestniczyłem w uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej pamięci Wiesława Wody. Wiesław Woda urodził się w 1946r. Z wykształcenia był inżynierem rolnikiem – ukończył studia na Akademii Rolniczej w Krakowie. Od 1970r. był nauczycielem Szkoły Rolniczej w Czernichowie.
17 września 2018r. uczestniczyłem w konferencji „Wspólna Polityka Rolna (WPR) 2021-2027”, na którą zostałem zaproszony przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustawa Marka Brzezina. Konferencja odbyła się w Hotelu Wieleńskim w Olsztynie.