Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
Krajowa i Mazowiecka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 września uczestniczyłem w Krajowej i Mazowieckiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jakub Stefaniak - kandydat PSL na prezydenta Warszawy przedstawił trzy filary samorządu.
#
29 września uczestniczyłem jubileuszu 90-lecia Związku Młodzieży Wiejskiej, który odbywał się w Grodzisku Mazowieckim. Od samego początku Związek Młodzieży Wiejskiej działał na rzecz rozwoju edukacji, wychowania ludzi młodych, przygotowywania ich do życia obywatelskiego.
#
28 września 2018r. uczestniczyłem w Konwencji Polskiego Stronnictwa Ludowego w Staszowie. W swoim wystąpieniu zwróciłem uwagę na znaczne inwestycje zrealizowane w powiecie staszowskim ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.
#
25-09-2018 - Działalność w PE
25 września 2018 odbyła się Nieformalna Rada Ministrów Rolnictwa z państw członkowskich Unii Europejskiej. Szefem delegacji Parlamentu Europejskiego był Czesław Siekierski, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który wygłosił wystąpienie w ramach sesji otwarcia debaty Ministrów.
#
23 września 2018r. uczestniczyłem w uroczystości „W dzień Św. Tekli ziemniaki będziem piekli”, która odbyła się w Dębnie, koło Rakowa. Obchody rozpoczęły się od uroczystej odpustowej mszy świętej celebrowanej przez księży: Pawła Mackiewicza, Jerzego Sobczyka, Mirosława Dołowego, Zbigniewa Kargula. homilię wygłosił ks. dr Marek Kumór.
#
23 września uczestniczyłem w spotkaniu z rolnikami regionu sandomierskiego. Prowadził je prezes Zarządu Głównego PSL – Władysław Kosiniak-Kamysz. Na spotkaniu obecny był również Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Adam Jarubas oraz inni samorządowcy.