Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
#
14-11-2017 - Działalność w PE
W Abidżanie w dniach 29–30 listopada 2017 r odbędzie się kolejny szczyt Afryka–UE, a jego tematem przewodnim będzie „Inwestowanie w młodzież”. Jest to temat niezwykle istotny, gdyż młodzież jest przyszłością Afryki i już wkrótce to ona będzie budować przyszłość gospodarczą i społeczną kontynentu.
#
07-11-2017 - Działalność w PE
W kontekście tego sprawozdania z własnej inicjatywy, węgierski wiceminister i przedstawiciel niemieckiej delegacji w Radzie Europejskiej, wygłosili prezentację podczas posiedzenia komisji AGRI w dniu 25 września nt. Europejskiej deklaracji w sprawie soi.
#
Po raz siedemnasty na Kongresie Gmin Wiejskich Wójtowie, Burmistrzowie, Przewodniczący Rad, Radni, Skarbnicy i inni przedstawiciele gmin z całej Polski spotykali się celem zaakcentowania ważnych dla gmin wiejskich tematów w debatach z przedstawicielami rządu i parlamentu. W spotkaniu uczestniczyło ponad 900 osób.
#
Ponad 10 godzin gorących dyskusji, wymiany opinii, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi, do tego finał plebiscytów i towarzyskie zakończenie wieczoru. Tak w wielkim skrócie wyglądało IV Forum Rolnicze w Bydgoszczy.


#
Ponad dwustu sześćdziesięciu przedstawicieli przemysłu żywnościowego oraz polityki, gospodarki, świata nauki i mediów wzięło udział w VIII „Forum 100” – Dorocznej Gali Przemysłu Żywnościowego zorganizowanej przez Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców i kwartalnik „Food-Lex” w dniu 19 października 2017 r.