Poseł Siekierski

Grupa EPL
Dołącz do mnie na:
  • Europarlament
Poseł Siekierski
#
W dniu 19 lutego br. w Sejmie RP odbyła się konferencja naukowa pt. „Maciej Rataj- Marszałek Sejmu II RP. Konferencja zorganizowana została w ramach "Roku Pięciu Ojców Odnowicieli Rzeczypospolitej Polskiej: Romana Dmowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Piłsudskiego, Macieja Rataja i Wincentego Witosa”
#
13-02-2018 - Działalność w PE
13 lutego br. w siedzibie Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce odbyło się spotkanie z posłem Czesławem Siekierskim, Przewodniczącym Komisji PE ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi pt. „Jaka Wspólna Polityka Rolna po 2020 roku?"
#
W piątek 2 lutego 2018 roku Pan Poseł do PE Czesław Siekierski uczestniczył w Spotkaniu Noworocznym Warszawskiego Klubu Przyjaciół Ziemi Świętokrzyskiej odbywającym się w Warszawskim Domu Technika NOT. Spotkanie nawiązywało do stulecia obchodów przez Polskę niepodległości.
#
W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich w piątek 26 stycznia odbyło się Powiatowe Spotkanie Noworoczne.
23-01-2018 - Działalność w PE
Polska chce korzystać z doświadczenia Hiszpanii w wyeliminowaniu ASF. Wirus ten zwalczano w tym kraju w latach 1960 -1995. Szkoda, że dopiero teraz szukamy dobrych doświadczeń, a tymczasem obszar ASF systematycznie się rozszerza.